Hakkımızda - MODERN ENGLISH

Ersin Hoca kimdir?

Ersin Hoca, 1981 yılında İzmir’de doğmuş, ilkokulu Alaybey İlkokulu’nda, orta okulu Evin Leblebicioğlu Orta Okulu’nda ve lise eğitimini de Karşıyaka Lisesi’nde tamamlamış ardından da Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden 2006 yılında mezun olmuş bir İngilizce öğretmenidir.

Meslek hayatına İzmir - Konak’ta Deulcom International’da başlamıştır. Aynı dönem içinde Anadolu Üniversitesi AÖF İngilizce Öğretmenliği Lisans Programı’nda yer alan “The Study of Language – Dil Bilimi” ve “Language Acquisition – Dil Edinimi” derslerinin eğitimini vermiştir. 2007 yılı Şubat ayından itibaren devlet okullarının yanı sıra ‘Malatya TED Koleji’ ve ‘İzmir Ekonomi Üniversitesi’ gibi çok önemli kurumlarda da görev almıştır. Mesleğe başladığı ilk günden itibaren YDS (bir önceki adıyla KPDS), YÖKDİL (bir önceki adıyla ÜDS), YKS – DİL (bir önceki adıyla ÖSS -DİL) TOEFL ve IELTS gibi sınavlara hem kurs ortamında hem de birebir olmak üzere öğrenci hazırlamıştır ve bu eğitimlere hali hazırda da devam etmektedir.

17 yıldan fazla bir sürede edindiği öğretmenlik tecrübesini, İngilizce sınavları konusunda sahip olduğu bilgi ve beceriyi, WWW.ERSİNHOCA.COM aracılığıyla şimdi tüm Türkiye ile paylaşıyor.

YDS, YÖKDİL ve YKS – DİL sınavlarında adayların en çok ihtiyaç duyduğu Vocabulary, Grammar, Reading, Skills (Soru Türleri), Çeviri (Translation), Phrasal Verbs ve Prepositions gibi alanlarda hazırladığı dersleri kısa süreli videolara dönüştürmüş ve adayların sınavlara hazırlanmalarında, onlara büyük bir kolaylık sunmuştur.

Çalışmalarını ara vermeksizin sürdüren Ersin Hoca, bundan sonraki dönemde de, şu ana kadar oluşturduğu ders içeriklerine yenilerini ekleyerek, Türkiye’de sınav hazırlıklarında bir ilk olan SINIRSIZ İÇERİK modelini geliştirmeye devam edecektir. YDS, YÖKDİL ve YKS – DİL gibi sınavlar için sınırlı sürelerle eğitim sunan ve yüksek ücretler talep eden ONLINE ve YÜZYÜZE eğitim kurumlarının aksine, öğrencilerin / adayların istedikleri zaman istedikleri yerden erişim sağlayabilecekleri OFFLINE Eğitim paketleri (VİDEO DERS – EĞİTİM İÇERİKLERİ) ile hem sürekli artan içerikleri hem de son derece makul ücretleriyle öğrencilere / adaylara faydalı olacaktır.


Neden www.ersinhoca.com ?

YDS’ye, YÖK-DİL’e ya da YKS-DİLsınavınahazırlanırken neden Ersin Hoca’yı tercih etmeliyim?

Çünkü Ersin Hoca, 10 yıldan daha uzun bir süre boyunca, binlerce saatlik YDS, YÖK-DİL ve YKS-DİL derslerinde edindiği bilgi ve deneyimi tüm Türkiye ile hem de tamamen SINIRSIZ bir şekilde paylaşıyor. Ayrıca, YDS, YÖK-DİL ve YKS-DİL gibi sınavlarda hayal ettikleri başarıya ulaşıp, eğitim hayatına ara vermeden devam etmek isteyen ve bunu yaparken de İngilizce bilgi seviyelerini arttırmak isteyen tüm adaylara ihtiyaç duydukları her an destek sağlıyor. YDS, YÖK-DİL ve YKS-DİL sınavlarına girecek adayların zamanlarının ne kadar kıymetli olduğunu biliyor ve tüm video dersleri bu anlayışla hazırlıyor. Adaylar derslere istedikleri zaman, istedikleri yerden ve hiçbir sorun yaşamadan erişebilsinler diye en iyi altyapıyı kullanıyor. Uzun ve sıkıcı derslerden kaçınıp, onun yerine kısa süreli ve akıcı dersleri tüm adaylara sunarak, adayların derslere daha kolay odaklanmalarını sağlıyor. YDS, YÖK-DİL ve YKS-DİL sınavlarına ait soruların çözümünde tüm sınırlamaları ortadan kaldırıp, binlerce sorunun detaylı çözümlerini öğrencilerine sunuyor. Ersin Hoca sadece Vocabulary ve Phrasal Verbs derslerinde 1000’e yakın video ile YDS, YÖK-DİL ve YKS-DİL sınavlarında en çok karşılaşılan kelimelerin hem eş hem de zıt anlamlılarının her birini bir cümle içinde kullanarak 10.000’e yakın cümlenin ve toplamda, YDS, YÖK-DİL ve YKS-DİL adaylarının bilmesi gereken 20.000’den fazla kelimenin çevirisini yapıyor.

 

Diğer ‘ONLINE’ YDS, YÖK-DİL ve YKS-DİL eğitimleri ile WWW.ERSİNHOCA.COM arasında ne gibi farklar var?

Bu soruya verilebilecek o kadar çok cevap var ki… Şöyle kısaca anlatmaya çalışalım;

Ersin Hoca’nın en büyük farkı ‘SINIRSIZ’ olmak. YDS, YÖK-DİL ve YKS-DİL adaylarının satın aldığı paketlere yeni videolar / dersler eklendiğinde ek bir ücret talep edilmez.

Gramer konu anlatımı dersleri haricinde, özgün soru çözümleri, çeviri dersleri, vocabulary ve phrasal verbs anlatımları YDS, YÖK-DİL ve YKS-DİL deneme sınavları gibi tüm alanlarda ders sürelerimiz en fazla 13 – 15 dakika arasındadır. Bu durum, adaylar için tekdüzelikten uzak bir eğitim anlamına gelir.

YDS, YÖK-DİL ve YKS-DİL adaylarının, eğitimlerde olmasını talep ettikleri herhangi bir konu / ders hemen değerlendirmeye alınır ve gerekli görüldüğünde eğitim videosu hazırlanarak paketlere eklenir.

YDS, YÖK-DİL ve YKS-DİL eğitim videolarımızın hiçbiri PDF üzerinde anlatılmaz. Tüm eğitimler, tüm sorular, tüm cümleler, yani eğitim içeriğimizin tamamı ‘TAM EKRAN MODU’ ile, ‘RENKLİ’ yazı karakterleri ve ‘SLAYT GEÇİŞLERİ’ kullanılarak adaylara sunulur.

YDS, YÖK-DİL ve YKS-DİL adaylarının hem zaman bakımından hem de ekonomik anlamda tasarruf etmeleri Ersin Hoca’nın önceliklerinden biridir. Bunun için de eğitimler, öğrencileri belirli gün ve saatlerde uzun bir süre boyunca ekrana bağlayan ‘CANLI’ dersler yerine, kısa süreli ‘VİDEO – KAYIT’ derslerle gerçekleştirilir.

Dersler ilk saniyede başlar !

Şimdi siz YDS, YÖKDİL veya YKS-DİL gibi sınavlardan birine müthiş bir ciddiyetle hazırlanıyorsunuz; uzun zamandır büyük bir çaba sarf ettiniz, ortaya koyduğunuz emek ve çabanın yanı sıra bir sürü de zaman ve para harcadınız, sınavın öneminin farkındasınız ve doğal olarak çok iyi bir sonuç almak ve hedeflerinize bir an önce ulaşmak, hayallerinizi gerçekleştirmek istiyorsunuz. İşte Ersin Hoca tüm bu yaşadıklarınızın farkında olduğu için, oluşturduğu 100’lerce videonun hiçbir bölümünde zaman kaybına, gereksiz muhabbete, YDS, YÖKDİL veya YKS-DİL adaylarının dikkatini dağıtacak herhangi bir olaya 1 saniye bile müsaade etmiyor. YDS, YÖKDİL veya YKS-DİL hazırlık videolarının tümünde dersler ilk saniyede başlıyor ve tam bir konsantrasyonla son saniyeye kadar devam ediyor. Ve en nihayetinde KAZANAN SİZ OLUYORSUNUZ !!!

Ne öğreneceksiniz?

YDS, YÖKDİL veya YKS-DİL gibi sınavlara hazırlığın çok ötesinde İngilizce öğreneceksiniz.

Birçok eğitim kurumu (online ya da bire bir) YDS, YÖKDİL veya YKS-DİL gibi sınavlara hazırlanan adaylara çok büyük vaatlerde bulunurlar. Özellikle bazı ‘teknikleri’ kullandıklarını ve bunun sonucunda da müthiş sonuçlara ulaştıklarını anlatıp dururlar. Tam da bu noktada size şunu söyleyelim; Ersin Hoca’da boş vaatler, süslü püslü laflar veya YDS, YÖKDİL veya YKS-DİL adaylarına anlatılacak hikâyeler bulamazsınız. Ersinhoca.com’da, hazırlanan 100’lerce eğitim içeriği sayesinde mükemmel seviyede İngilizce öğrenirsiniz ve eğitim sonunda sahip olduğunuz İngilizce bilgisiyle hangi sınava girerseniz girin başarılı olacaksınız.

Detaylara girecek olursak;

Dilbilgisi dersleri sonunda, İngilizce Dil Bilgisi adına YDS, YÖKDİL veya YKS-DİL gibi sınavlarda sorulan tüm konuları kapsayan bilgilere toplamda 56 adet video ders içeriği ile sahip olacaksınız. Bunun yanında 100’lerce Dil Bilgisi soru çözüm videosunu da düşündüğümüzde, sınavlarda karşınıza çıkacak her türlü soruya cevap verecek duruma geleceğinizden hiç şüpheniz olmasın.

Kelime çalışmalarında ise, başta YDS, YÖKDİL veya YKS-DİL adayları olmak üzere, tüm İngilizce sınavlarına girecek adaylar için hazırlanmış 786 adet Kelime Çalışması Video içeriğine sahip olacaksınız. Ve yanında da 100’lerce soru çözüm videosu izleyeceksiniz. Toplamda 10.000’lerce İngilizce kelimenin ne anlama geldiğini, cümle içinde kullanımlarını, eş ve zıt anlamlarını öğreneceksiniz. Bu kadar İngilizce Dilbilgisi ve Kelime bilgisiyle sadece YDS, YÖKDİL veya YKS-DİL sınavları değil, aklınıza gelebilecek her türlü İngilizce sınavında müthiş sonuçlar elde edeceksiniz.